LUNCH & LEARN op donderdag 27 januari over het verschil tussen de sporadische en de erfelijke variant van FTD
TIP! van het Alzheimercentrum Amsterdam.
Graag nodigen wij u uit voor de Lunch & Learn bijeenkomst van donderdag 27 januari 2022 . Deze keer vertelt Sterre de Boer over:
Het verschil tussen de sporadische en de erfelijke variant van FTD. Dit zal gebeuren via een speciale video verbinding, dus niet in de reguliere zaal.
Wanneer:
Donderdag 27 januari 2022
Tijdstip:
Van 12.00 uur tot 13.00 uur
Hoe:
Wilt u hieraan meedoen? Meld u dan aan via onze website. Wij sturen u dan vóór de Lunch & Learn een mail met daarin de ZOOM link en code. Mocht u vragen hebben over het gebruik van ZOOM mailt of belt u dan even. Indien u onze uitnodigingen niet meer wenst te ontvangen, stuur ons dan een email via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Namens het gehele team van Alzheimercentrum Amsterdam wens ik u fijne feestdagen en een voorspoedig 2022.
Wij hopen u tijdens de online Lunch & Learn bijeenkomst op 27 januari 2022 weer te mogen verwelkomen!
Met vriendelijke groet,